Szagtalan másodlagos Hám lovassy krisztián kerékpár a legtöbb a kezdeti álom

Lovassy Krisztián a Top harmincba vágyik, magyar sportdiplomácia az…

Magyar szakaszgyőzelem a Tour de Hongrie-n | M4 Sport

Eb-ezüstöt nyert Lovassy Krisztián - Blikk

Lovassy Krisztián 7. scratchen a pályakerékpáros Eb-n | Kerékpár magazin -  Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Lovassy Krisztián 7. scratchen a pályakerékpáros Eb-n | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Lovassy Krisztián - pályakerékpár - We Love Cycling - Magyarország

Pályakerékpár-vb: Lovassy Krisztián a 22. scratch-ben - SportFaktor

Magyar olimpikon: Én még ennyi vérző embert kerékpárversenyen nem láttam

Index - Sport - Lovassy Krisztián sporttörténelmet írt pályakerékpárban

Lovassy Krisztián: „Csupán egy méterre voltam a győzelemtől” - NSO

Lovassy Krisztián 7. scratchen a pályakerékpáros Európa-bajnokságon –  BringaSport
Lovassy Krisztián 7. scratchen a pályakerékpáros Európa-bajnokságon – BringaSport

Az olimpikon Lovassy Krisztián nyert a CET első szakaszán

Lovassy Krisztián 8. lett a pályakerékpáros világkupán Los Angelesben –  BringaSport
Lovassy Krisztián 8. lett a pályakerékpáros világkupán Los Angelesben – BringaSport

Pályakerékpár-vb: Lovassy Krisztián 17. scratch-ben - NSO

Lovassy és Szalontay voltak a legjobbak a pálya-bajnokságon | Kerékpár  magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Lovassy és Szalontay voltak a legjobbak a pálya-bajnokságon | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Jászapáti Petra és Lovassy Krisztián is duplázott

Lovassy Krisztián: én még ennyi vérző embert kerékpárversenyen nem láttam |  szmo.hu
Lovassy Krisztián: én még ennyi vérző embert kerékpárversenyen nem láttam | szmo.hu

Ez rohadt nagy pofon a szervezetünknek” – a 81-szeres magyar bajnok szerint  egyszerre van közel és távol a világelit - Eurosport
Ez rohadt nagy pofon a szervezetünknek” – a 81-szeres magyar bajnok szerint egyszerre van közel és távol a világelit - Eurosport

A kerékpáros Lovassy Krisztián indulhat a hollandiai vb-n

Krisztian Lovassy | Athlete

Lovassy Krisztián 12. scratch-ben - Sportime Magazin Hírportál

Lovassy Krisztián sajtótájékoztatót tartott London előtt | Kerékpár magazin  - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Lovassy Krisztián sajtótájékoztatót tartott London előtt | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Lovassy Krisztián-interjú: "az érem is benne volt" | Kerékpár magazin -  Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Lovassy Krisztián-interjú: "az érem is benne volt" | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek